izba 1:
HĽADAŤ

dispozícii izba od k

Rihab Hotel

Poloha ubytovacieho zariadenia
Rihab Hotel sa nachádza v meste Rabat (Quartier Hassan). V blízkosti sa nachádzajú Mešita a mauzóleum Mohameda V. a Hassan Tower. V blízkosti tohto ubytovacieho zariadenia so 4 hviezdičkami typu hotel sa nachádzajú Národné divadlo mohameda V. a Archeologické múzeum v Rabate.

Izby
Ubytujte sa v niektorej z 100 klimatizovaných izieb, ktorých súčasťou sú televízory s plochou obrazovkou, a cíťte sa ako doma. Súčasťou izieb sú súkromné balkóny alebo terasy. Bezplatný bezdrôtový prístup na internet vám umožní byť neustále v spojení, zatiaľ čo so satelitnými sa postará o vašu skvelú zábavu. K dispozícii sú súkromné kúpeľne, ktorých súčasťou sú vane alebo sprchy, toaletné potreby zdarma a sušiče na vlasy.

– vybavenie
V ponuke kúpeľných služieb nechýbajú masáže a hosťom je k dispozícii aj fitnes centrum. Súčasťou vybavenia zariadenia hotel sú tiež bezplatný bezdrôtový prístup na internet a služby vrátnika.

Možnosti stravovania
Zažeňte svoj hlad v reštaurácii tohto ubytovacieho zariadenia typu (hotel), ktorá servíruje raňajky, obedy a večere. Navštívte tiež kaviareň a doprajte si čosi dobré. Ak sa chcete najesť priamo v izbe, využite 24-hodinový izbový servis. Navštívte bar/salónik, objednajte si obľúbený drink a uhaste svoj smäd.

Konferenčné a ostatné vybavenie
Súčasťou ubytovacieho zariadenia sú business centrum otvorené 24 hodín denne, služby chemickej čistiarne/práčovne a 24-hodinová recepcia. Priamo na mieste je k dispozícii samostatné parkovanie zdarma.


Top Amenities


  • Fitness zariadenie
  • Wifi zdarma